Autorizovaný přístup
Uživatelské jméno:
Heslo:
Otázky a odpovědi
OBIS s.r.o
Kostelecká 820, 196 00
Praha 9 - Čakovice

Tel: 281 861 193
Email: info@obis.cz

Technická podpora
Tel: 602 236 260, 281 863 573
support@obis.cz

Vítáme Vás na stránkách firmy OBIS s.r.o

INFORMAČNÍ SYSTÉMY PRO ÚŘADY A ENERGETIKU


Popis systému ISM

Svým záběrem a možnostmi poskytuje městským a krajským úřadům účinný nástroj pro spravování, řízení a plánování chodu většiny důležitých odborů.

Informační systém ISM - OBIS je otevřený modulární systém složený z jednotlivých aplikačních modulů architektury klient/server. Obsahuje celou řadu integrovaných modulů, které umožňují vedení většiny potřebných agend samosprávy a státní správy.
Celý systém lze konfigurovat a upravovat dle požadavků zákazníka.

Klientské aplikace jsou vzájemně provázány a pracují nad společnou datovou základnou. Díky této vlastnosti může uživatel pracovat, editovat a prohlížet veškeré informace, které se vztahuji k určitému subjektu, objektu nebo události.

Veškeré moduly také umožňují pracovat v prostředí MS Office.

Uživatel může vkládat přílohy či ukládat sestavy v libovolné verzi programů Word a Excel. Systém disponuje interním převaděčem mezi verzemi programu MS Office, dále možností vložit obrázek ve formátu GIF, JPEG a podporu scanování přímo do našich aplikací.

Otevřenost a standardy

Celý systém je vyvíjen a koncipován v souladu se standardy jednotlivých aplikací tak, jak jsou stanoveny platnou legislativou čR a Úřadem pro veřejné a informační systémy.
Ovládání veškerých aplikací je standardizované a plně kompatibilní s ovládáním OS Windows.