Autorizovaný přístup
Uživatelské jméno:
Heslo:
Otázky a odpovědi
OBIS s.r.o
Kostelecká 820, 196 00
Praha 9 - Čakovice

Tel: 281 861 193
Email: info@obis.cz

Technická podpora
Tel: 602 236 260, 281 863 573
support@obis.cz

Vítáme Vás na stránkách firmy OBIS s.r.o

INFORMAČNÍ SYSTÉMY PRO ÚŘADY A ENERGETIKU


Představení společnosti

OBIS s.r.o. je kapitálově ryze česká společnost s bohatými zkušenostmi v oblasti špičkových informačních technologií a systémů. Již od svého vzniku se firma specializuje na vývoj otevřených databázových aplikací a systémů architektury klient/server a trojvrstvé architektury s využitím SQL databází. Na základě kladných ohlasů z řad spokojených klientů se firma od roku 1997 již plně specializuje na vývoj aplikací pro státní správu, místní samosprávu a energetiku. Naše systémy jsou otevřené, modulární a umožňují datovou i logickou provázanost většiny aplikací. Veškeré moduly splňují standardy kódování závazné pro veřejné informační systémy.

Poskytujeme komplexní služby v rámci systémové integrace a dodávky systémů na míru dle přání zákazníka. Využíváme nejmodernější technologie s využitím CASE metodologie a nejnovějších trendů v oblasti databází a aplikačních vývojových nástrojů. Jsme zapojení do celosvětových technologických programů a naši odborníci postupují mnohá školení.

Garantujeme vývoj, aktuálnost a otevřenost aplikací, autorské školení uživatelů, kvalitní a rychlou technickou podporu, pevné hodinové smluvní sazby.

Úzká spolupráce se strategickými partnery v oblasti informačních technologií je pro naší firmu velice důležitá. V současné době jsme partnery firmy ORACLE Czech s.r.o. a marketingovými partnery mnoha společností.

Naše nabídka je modulární a stavebnicová. Zákazníci si tedy nemusí ihned pořizovat kompletní řešení veškerých agend, ale mohou začít pouze s modulem či moduly, které jsou aktuálně nejvíce potřeba. Specializujeme se na několik hlavních oblastí užití produktů. Jedná se převážně o magistráty a městské úřady velkých a středních měst, pozemkové úřady, krajské úřady a distribuční energetické společnosti (skupina ČEZ). Samozřejmě moduly je možno pro různá odvětví mezi sebou kombinovat tak, aby bylo dosaženo maximální užitnosti.